Blog

Zapraszamy od 07.01.2021

Szanowni Państwo, W Nowym Roku 2021 zapraszamy do biura od 07.01.2021 (czwartek). Również od czwartku zaczniemy odpowiadać na wszelkie maile i telefony. W poniedziałek, wtorek i środę (04-06.01.2021) biuro jest nieczynne. Przepraszamy za niedogodności.
Czytaj dalej

Nowa usługa dla firm geodezyjnych – sporządzanie plików GML, plików obiektów EwMapa FB

Szanowni Geodeci, W związku z coraz częstszym wymogiem oddawania plików wymiany baz danych w formacie programu EwMapa oraz GML do aktualizacji baz danych PODGiK oferujmy nową usługę. Nie posiadasz wiedzy, oprogramowania bądź czasu na kartowanie pomiaru wg. rozporządzenia w sprawie BDOT500, EGIB i GESUT - zrobimy to za Ciebie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kartowania baz danych.
Czytaj dalej

Informacja o czasie realizacji prac

Szanowni Państwo, W związku z ogłoszeniem w dniu 20 marca 2020 r.  do odwołania na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii w związku z zakażeniami wirusem SARS-CoV-2 ( Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 20 marca 2020  r.- Dz.U poz. 491)  i w nawiązaniu do ustawy  z dnia 31 marca 2020 r. o zmianie ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem , przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych oraz niektórych innych ustaw ( Dz.U. poz. 568)  następują również ograniczenia w pracy urzędów, które wykonują weryfikacje prac geodezyjnych przekazywanych przez naszą Pracownię celem zewidencjonowania i uzyskania klauzul…
Czytaj dalej

ODWOŁANIE SPOTKAŃ NA GRUNCIE ZAPLANOWANYCH DO DNIA 11.04.2020 r.

Szanowni Państwo, W związku z nowymi obostrzeniami związanymi z koronowirusem oraz epidemią COVID-19, mając na uwadze w szczególności zakaz zgromadzeń oraz w trosce o bezpieczeństwo Nas wszystkich informujemy, że wszelkie spotkania zorganizowane na gruncie, w ramach czynności mające na celu wznowienia znaków granicznych, podziały nieruchomości, przyjęcia granic nieruchomości, ustalenia punktów granicznych itp. z datą zawiadomienia od dnia 24.03.2020 r.  do dnia 11.04.2020 r. zostają bezwzględnie odwołane. O wznowieniu czynności będziemy informować na bieżąco wraz z rozwojem sytuacji w naszym kraju. Jeśli otrzymali Państwo zawiadomienia o czynnościach na gruncie od dnia 24.03.2020 r. do 11.04.2020 r. prosimy o nie pojawianie się…
Czytaj dalej
Wesołych Świąt!

Wesołych Świąt!

Pełnych szczęścia, miłości, wzruszeń i ciepłych spotkań z przyjaciółmi oraz bliskimi życzy zarząd Pracowni Geodezyjnej GEOLEX Sp. z o.o. wraz z całym zespołem! Jednocześnie informujemy, że w dniu 24.12.2019 (Wigilia) oraz 27.12.2019 (Piątek) odpoczywamy i regenerujemy siły. Zapraszamy w poniedziałek - 30.12.2019 r.
Czytaj dalej

Wyznaczenie punktów pod słupy konstrukcji antygradowej i rusztowania sadownicze

Drodzy Klienci! W związku z zapotrzebowaniem rynku rozszerzyliśmy naszą działalność o nowy rodzaj usług: sporządzanie projektów pod konstrukcje antygradowe, rusztowania sadownicze i nasadzenia wyznaczanie punktów pod wbijanie słupów konstrukcji antygradowej i słupy rusztowań Więcej o tych usługach znajdziesz w tym artykule. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
Czytaj dalej
Take the next step to a great career

Take the next step to a great career

Massa id neque aliquam vestibulum morbi. Id cursus metus aliquam eleifend mi in nulla. Faucibus pulvinar elementum integer enim neque volutpat ac tincidunt vitae. Pellentesque elit eget gravida cum sociis natoque penatibus. Blandit volutpat maecenas volutpat blandit. Amet dictum sit amet justo donec enim diam. Venenatis a condimentum vitae sapien pellentesque habitant. Tellus mauris a diam maecenas sed enim ut sem viverra. Eget arcu dictum varius duis at consectetur lorem donec. Semper auctor neque vitae tempus quam pellentesque. At quis risus sed vulputate odio ut enim blandit volutpat. Nibh tellus molestie nunc non blandit. Id diam vel quam elementum. Cursus…
Czytaj dalej

Zapraszamy od środy 04.05.2016

Uprzejmie informujemy, że w dniu 02.05.2016 Pracownia Geodezyjna GEOLEX Sp. z o.o. będzie nieczynna. Do naszego biura zapraszamy od  środy (04.05.2016 r ) od godziny 8.00. Za utrudnienia przepraszamy.
Czytaj dalej